Yhteystiedot

KAIKISSA TAPAHTUMAAN LIITTYVISSÄ ASIOISSA VOIT OTTAA MEIHIN VAPAASTI YHTEYTTÄ.

info @ qstock.fi

Postitus:
Qstock Oy
Kansankatu 53 T 3
90100 Oulu

Laskutus:
Katso ohjeet tai lataa PDF tästä.

Festivaalin johto:

Toimitusjohtaja
Jouni Loponen – jouni.loponen @ qstock.fi

Festivaalijohtaja
Mikko Forstén – forsten @ qstock.fi

Viestintä:

Viestintäpäällikkö
Niina Ristolainen – niina @ qstock.fi

Viestintäkoordinaattori
Anna Lakso -anna.lakso @ qstock.fi

Mediavastaava
Anssi Juntto -anssi.juntto @ qstock.fi

Kumppanuudet:

Kumppanuuspäällikkö / Yritysyhteistyö, markkinointi ja myyntipaikat
Olli Muhonen – olli.muhonen @ qstock.fi

Kumppanuuskoordinaattori / Yritysyhteistyö, vapaaehtoistyöntekijät
Johanna Snellman -johanna.snellman @ qstock.fi

Alue:

Tuotantopäällikkö
Anna Lanas – anna.lanas @ qstock.fi

Ravintolapäällikkö, venuesuunnittelija
Pirjo Palonen – pirjo.palonen @ qstock.fi
Ruoka- ja anniskelupalvelut, ruokamyyntipaikat

Ohjelmisto:

booking @ qstock.fi

Mikko Forstén – Ohjelmapäällikkö
Sandy Kantola – Promoottori

Artistituotanto:

Tuotantopäällikkö – Artistit
Sandy Kantola – sandy @ qstock.fi

Tekninen tuotanto
Vesa Sytelä – vesa @ sytela.fi

Artistien merchandise-myynti
merchandise @ qstock.fi

Turvallisuus:

Järjestyksenvalvonta, viranomaisyhteistyö

Kimmo Koivisto – turvallisuus @ qstock.fi
Antti Vähäkangas – antti.vahakangas @ sesp.fi

Alue- ja artistiturvallisuus
Nikolas Pajunen – nikolas.pajunen @ qstock.fi

© 2019 QSTOCK • ALL RIGHTS RESERVED • design: NTRNZ Media