fbpx

Yhteystiedot

Kysyttävää?

Kurkkaa Qstockin UKK – Usein kysytyt kysymykset.

Mikäli et löydä vastausta kysymykseesi, kysäise infosta:

info @ qstock.fi

Lähetä meille postia:

Qstock Oy, Kansankatu 53 t3, 90100 Oulu

Laskut NÄIN:

Katso ohjeet tai lataa PDF tästä.

🔹 🔹 🔹

 

Festivaalin johto:

TOIMITUSJOHTAJA
Jouni Loponen – jouni.loponen @ qstock.fi

FESTIVAALIJOHTAJA
Mikko Forstén – forsten @ qstock.fi

 

Viestintä:

MARKKINOINTIKOORDINAATTORI
Binta Jabbi – binta.jabbi @ qstock.fi

VIESTINTÄKOORDINAATTORI
Anna Lakso – anna.lakso @ qstock.fi

MEDIAVASTAAVA
Anssi Juntto – anssi.juntto @ qstock.fi

 

Kumppanuudet:

KUMPPANUUSPÄÄLLIKKÖ 
Olli Muhonen – olli.muhonen @ qstock.fi

Yritysyhteistyö, markkinointi ja myyntipaikat

 

Alue:

RAVINTOLAPÄÄLLIKKÖ, ALUESUUNNITTELIJA
Pirjo Palonen – pirjo.palonen @ qstock.fi
Ruoka- ja anniskelupalvelut, ruokamyyntipaikat

ALUEKOORDINAATTORI
Johanna Snellman – johanna.snellman@qstock.fi

 

Ohjelmisto:

booking @ qstock.fi

Mikko Forstén – Ohjelmapäällikkö
Sandy Kantola – Promoottori

 

Artistituotanto:

TUOTANTOPÄÄLLIKKÖ – ARTISTIT
Sandy Kantola – sandy @ qstock.fi

TEKNINEN TUOTANTO
Vesa Sytelä – vesa @ sytela.fi

ARTISTIEN MERCHANDISE-MYYNTI
merchandise @ qstock.fi

 

Turvallisuus:

JÄRJESTYKSENVALVONTA, VIRANOMAISYHTEISTYÖ

Kimmo Koivisto – turvallisuus @ qstock.fi
Antti Vähäkangas – antti.vahakangas @ sesp.fi

ALUE- JA ARTISTITURVALLISUUS
Nikolas Pajunen – nikolas.pajunen @ wadessa.fi

 

© 2021 QSTOCK • ALL RIGHTS RESERVED • design: NTRNZ Media